Kontakt z nami: 799-098-668 salon@pieknie.eu

LIPIEC Z ENDERMOLOGIĄ LPG!

ŁĄCZYMY TOPOWE TECHNOLOGIE W PROGRAMY ZABIEGOWE BY OSIĄGNĄĆ SZYBSZE I INTENSYWNIEJSZE EFEKTY NA LATO!


ENDERMOLOGIA LPG 10 ZABIEGÓW + 1 ZABIEG MAXIMUS TRILIPO GRATIS

Endermologia LPG - SPECJALIZACJA PIĘKNIE DZIŚ WYGLĄDASZ.  Zabieg masażu mechanicznego wpływający na poprawę wyglądu skóry całego ciała. Efektem serii zabiegów jest wypłycenie cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała w problematycznych miejscach oraz silne zagęszczenie skóry. Efekt spotęgowany jest zastosowaniem technologii Maximus czyli fali radiowej i dynamicznej aktywacji mięśni.

ENDERMOLOGIA  10 x 40min. (całe ciało) + MAXIMUS 1 x (wybrana partia ciała*)

1199zł + 1 zab. Maximus 299zł GRATIS + kostium  50zł GRATIS

SZCZEGÓŁY ZABIEGU Maximus i Endermologia LPG

 


THERMOLIFTING MAXIMUS - Zabieg na całą twarz i podbródek - poprawa owalu.

Nieinwazyjna i zarazem bezbolesna metoda odmłodzenia twarzy, szyi, dekoltu, polegająca na wykorzystaniu fal radiowych (RF) i dynamicznej aktywacji mięśni DMA). Doskonale sprawdzi się w przypadku – głębszych zmarszczek, nieestetycznie opadających policzków, postarzających kurzych łapek czy obwisłego podbródka. Zniweluje bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki przecinające czoło. Zabieg obejmuje całą twarz jak i istotną okolicę podbródka mającą wpływ na wygląd owalu twarzy. Dzięki wyposażeniu urządzenia w precyzyjną głowicę możemy dokładnie opracować górną i dolną powiekę by przeciwdziałać wiotczeniu skóry w tej okolicy redukując opadającą powiekę  i "kurze łapki".

Zabieg doceniany szczególnie przez osoby, które nie mogą pozwolić sobie na rekonwalescencję pozabiegową, nie kolidujący  opalaniem.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU Maximus TriLipo


 

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO - NAWILŻAJĄCY- HAPPY HOUR W GODZ. 12.00 - 15.00.

Zabieg rozpoczyna etap oczyszczania zrogowaciałego naskórka za pomocą oczyszczania ultradźwiękowego. Dzięki temu skóra odzyskuje promienny koloryt, staje się rozjaśniona i odświeżona. Bezpośrednio po zabiegu zmniejsza się widoczność zaskórników i niedoskonałości. Na tak przygotowaną skórę aplikujemy A PEEL marki Purles - produkt o silnym działaniu nawadniającym i długofalowo stymulującym skórę do odbudowy warstwy hydrolipidowej. Produkt ten jest dodatkowym uzupełnieniem etapu oczyszczania. Rozświetla skórę, wygładza i wycisza dzięki działaniu przeciwzapalnemu.

Następnie aplikujemy kremową maskę nawilżającą, która likwiduje szorstkość skóry i uczucie ściągnięcia.

Zwieńczeniem tej rozbudowanej procedury zabiegowej jest aplikacja kremu nawilżającego.

Zabieg polecany jest również osobom młodym z tendencją do powstawania zmian trądzikowych oraz trądzikiem aktywnym, zaskórnikami, bliznami a także z drobnymi zmarszczkami. Zabieg nie powoduje silnego złuszczania i nie podrażnia skóry.

ZABIEG NA TWARZ  130zł - OFERTA WAŻNA W GODZ. 12.00 - 15.00 (pon.- pt.)

 


 

PAKIET SZCZUPŁA TALIA - pakiet skupiony na działaniu redukującym tkankę tłuszczową w środkowej okolicy ciała ( brzuchu, boczkach, plecach i ramionach). Połączenie w jednej terapii dwóch technologii pozwala na osiągnięcie intensywniejszych i szybszych efektów.

Pierwszy etap polega na działaniu na tkankę tłuszczową za pomocą Tripolarmej Fali Radiowej urządzeniem Maximus, które doprowadza do termicznego rozpadu tkanki tłuszczowej i jednoczesnego obkurczenia włókien kolagenowych. Następnie wykonujemy zabieg Endermologia LPG w celu lepszego wydrenowania tkanki i ułatwienia usuwania tkanki tłuszczowej z organizmu.

Efektem połączenia topowych zabiegów Maximus i Endermologii LPG jest redukcja obwodów okolicy brzucha, wymodelowanie i zmniejszenie wiotkości ramion oraz zmniejszenie fałd w okolicy biustonosza co doceni każda kobieta. Oprócz redukcji obwodów zabiegi wpłyną na jednoczesne napięcie skóry .

ENDERMOLOGIA  6 x 25min. (brzuch + boczki + plecy + ramiona) + MAXIMUS 4 x (brzuch + boczki)

  1290zł + kostium  50zł GRATIS

SZCZEGÓŁY ZABIEGU Maximus i Endermologia LPG


 

PAKIET JĘDRNE UDA I POŚLADKI - terapia skoncentrowana na dzianiu wyszczuplającym, redukującym cellulit i ujędrniającym skórę ud, pośladków oraz kolan. Za pomocą urządzenia Maximus możemy wpłynąć na redukcję tkanki tłuszczowej w okolicy kolan, wewnętrznej strony ud oraz bryczesów zmniejszając szerokość bioder. Połączenie termicznego działania fali radiowej Maximus i masażu próżniowego Endermologia LPG, niwelujemy przyczyny powstawania cellulitu wpływając na zmniejszenie nierówności przy jednoczesnym zwiększeniu napięcia skóry.

ENDERMOLOGIA  6 x 25min. (uda + pośladki + kolana) + MAXIMUS 4 x (uda przód lub tył/ pośladki)
  1399zł + kostium  50zł GRATIS

SZCZEGÓŁY ZABIEGU Maximus i Endermologia LPG


PAKIET MAXI - WYSZCZUPLENIE I USUWANIE CELLULITU - kompleksowy pakiet modelujący sylwetkę, który zostanie doceniony przez osoby zainteresowane poprawą jakości całego ciała. Zabiegi Endermologii LPG wpłyną na poprawę wyglądu górnych partii ciała (wysmuklenie i ujędrnienie ramion, wyszczuplenie okolicy brzucha, boczków i pleców) oraz dolnych partii sylwetki (redukcję cellulitu, wyszczuplenie oraz ujędrnienie ud, poprawa napięcia skóry wokół kolan). Zabiegi Endermologii uzupełni zabieg Maximus wykonany w najbardziej problematycznych partiach w celu znacznego spotęgowania rezultatów.

ENDERMOLOGIA  10 x 40min. (całe ciało) + MAXIMUS 5 x (wybrana partia ciała*)
  2349zł + kostium  50zł GRATIS

SZCZEGÓŁY ZABIEGU Maximus i Endermologia LPG


PURLES 114 - FILTR PRZECIWSŁONECZNY Z FILTREM SPF 50+ W AEROZOLU.

Filtr przeciwsłoneczny o wyjątkowo wygodnej formule mgiełki. Pozwala na szybką i bezkontaktową aplikację produktu nawet na makijaż.  Formuła mgiełki nie pozostawia ciężkiej, tłustej warstwy na skórze, nie bieli. Skutecznie chroni skórę przed promieniowaniem i jednocześnie poprawia nawilżenie naskórka. Dzięki lekkiej konsystencji nie wpływa na trwałość podkładu i daje możliwość odświeżenia ochronnej warstwy i aplikacji na makijaż np. po wyjściu z pracy w słoneczny dzień.

 


Oferta ważna w dniach 01.07.2020r- 31.07.2020r.

  • warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupu w dniach 01.07.-31.07.2020r.
  • czas ważności wykupionych zabiegów- 6 miesięcy od daty zakupu
  • możliwość wykupienia zabiegu w formie bonu prezentowego- ważność bonu 6 miesięcy.
  • w promocji 10 zab Endermologii + 1 zabieg Maximus GRATIS dotyczy zabiegu maximus na wybranej dowolnej strefie ciała  (np: uda przód / uda tył/ pośladki/ łydki/ brzuch/ ramiona).
  • W pakiecie "Szczupła talia" oraz " Jędrne uda i pośladki" zabiegi Endermologii realizujemy w wersji Express (25min).
  • Zabiegi z pakietu "Szczupła talia" oraz " Jędrne uda i pośladki" realizowane są podczas 6 spotkań tzn (4 x Endermologia Express + Maximus + 2 x Endermologia Express). Zabieg Maximus jest wykonany na tym samym spotkaniu co Endermologia Express.
  • Zabiegi z "Pakietu Maxi" realizowane są w ciągu 10 spotkań (5 x (Endermologia 40min. + Maximus) + 5 x Endermologia.)). Zabieg Maximus jest wykonany na tym samym spotkaniu co Endermologia

* wybrana partia ciała : brzuch + boczki / uda tył lub przód / pośladki / ramiona.

 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr. 799 098 668.

Back to Top