Kontakt z nami: 799-098-668 salon@pieknie.eu

OFERTA SPECJALNA GRUDZIEŃ

 


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA + ampułka na bazie kwasu bursztynowego, hialuronowego i aminokwasów -

Zabieg, który usatysfakcjonuje osoby obserwujące zwiększenie wiotkości  i ścieńczenia skóry w obszarze twarzy i szyi.  Aminokwasy czyli substancje budujące kolagen w skórze wraz z mikronakłuciami  stymulują produkcję nowego kolagenu, co doprowadza do poprawy sprężystości i pogrubienia wiotczejącej skóry.

Zawarty w preparacie kwas bursztynowy rozświetli i nada świeżego wyglądu skórze ze skłonnością do przebarwień, szorstkości i ziemistego, nieświeżego kolorytu.

Efekt poprawy wygładzenia i miękkości skóry powoduje zastosowanie kwasu hialuronowego, który dba o odpowiednie nawilżenie głębokich warstw skóry.

Oprócz działania odmładzającego zabieg ten usatysfakcjonuje osoby zmagające się z bliznami i śladami po trądziku. Mikronakłucia w połączeniu ze składnikami odbudowującymi kolagen przyczynią się do odbudowy ubytków w miejscu blizn , rozjaśnienia przebarwień i wygładzenia powierzchni.

Efektem idącym w parze z mezoterapią mikroigłową jest zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów.

 

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA + KWAS BURSZTYNOWY I AMINOKWASY (twarz+szyja)  490ZŁ  449zł

 

Szczegóły zabiegu MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA


 

 

Radiofrekwencja mikroigłowa RF to zabieg łączący w sobie stymulowanie skóry za pomocą nakłuć i działania termicznego Fali Radiowej. Podczas zabiegu dochodzi do rozgrzania skóry właściwej, co doprowadza do natychmiastowego efektu skrócenia włókna kolagenowego. W rezultacie zwiększa się napięcie skóry, a stymulacja produkcji nowego kolagenu doprowadza do poprawy gęstości cienkiej i wiotkiej skóry.

Oprócz działania liftingującego Fala Radiowa jest dedykowana w zabiegach przebudowy skóry po ciąży lub intensywnej utracie wagi, usuwaniu rozstępów, blizn po trądziku i urazach.

Zabieg przynosi natychmiastowy efekt napięcia lecz przede wszystkim długofalowo stymuluje naturalne procesy naprawcze w skórze, doprowadzając do znaczącego zagęszczenia i poprawy sprężystości.

 

 RF MIKROIGŁOWY (twarz + szyja)  859zł    759zł

Szczegóły zabiegu RF MIKROIGŁOWY

 


Rozwiązanie dla osób, które nie są gotowe lub mają przeciwwskazania do zabiegów z nakłuciami, a chcą wpłynąć na poprawę jędrności skóry. Fala radiowa w sposób termiczny wpływa na obkurczenie włókien kolagenowych oraz zapoczątkowuje produkcję nowego kolagenu. Bezpośrednio po zabiegu poczujesz poprawę napięcia, a po ok 3-4 tygodniach po zabiegu w wyniku produkcji kolagenu skóra stanie się bardziej sprężysta i gęsta.

Efektem obserwowanym po zabiegu z falą radiową jest rozświetlenie wywołane pobudzeniem mikrokrążenia w skórze i lepszego dotlenienia. W celu spotęgowania poprawy kolorytu po zabiegu aplikujemy ampułkę z wit. C.

Dzięki głębokiemu działaniu napinającemu i braku inwazyjności zabieg sprawdzi się jako bankietowy lifting skóry i przygotowanie do czasu świąt i Sylwestra.

 

LIFTING FALĄ RADIOWĄ   (TWARZ + SZYJA)  399ZŁ  329zł

Szczegóły zabiegu LIFTING FALĄ RADIOWĄ

 Zabieg ten docenią osoby, które odczuwają ściągnięcie, szorstkość skóry, utrudnione wchłanianie kosmetyków i obserwują ziemisty koloryt.

Zabieg rozpoczyna oczyszczanie za pomocą peelingu wpływającego na wygładzenie skóry, usunięcie łuszczących skórek i grudek. Peeling ten wpływa na poprawę nawilżenia skóry nie powodując podrażnień i łuszczenia.

Następnie w celu regeneracji, poprawy nawilżenia i miękkości skóry aplikujemy ampułkę z kwasem hialuronowym. Kolejnym etapem jest aplikacja dwóch masek o działaniu nawilżającym i odżywczym.

Bezpośrednio po zabiegu poczujesz, że skóra jest gładka w dotyku, zniknęło uczucie suchości i ściągnięcia. Skóra będzie bardziej rozświetlona, znikną łuszczące skórki oraz ziemisty koloryt.

Zabieg sprawdzi się jako procedura bankietowa przed okresem świąt i Sylwestra, poprawiając wygląd makijażu.

 

ZABIEG BANKIETOWY (TWARZ + SZYJA + DEKOLT)  320ZŁ  270zł

 


 

Oferta ważna w dniach 01.12.2023r.- 30.12.2023r.

 

  • warunkiem skorzystania z promocji jest realizacja zabiegu lub dokonanie zakupu zabiegów w dniach 01.12.2023r- 30.12.2023r.
  • wykupione zabiegi nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub na inne usługi.
  • realizacja zabiegów lub ich zakup możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i rezerwacji terminu.
  • istnieje możliwość zakupu zabiegu objętego promocją w formie bonu prezentowego (ważność bonu 3 miesiące).
  • z promocji można korzystać wielokrotnie

 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod nr. 799 098 668.

Back to Top